Wydział Humanistyczny

Roz. Textu

Aktualności

PRAKTYKI - STUDENCI 3 ROK

Szanowni Państwo,

zgodnie z ubiegłorocznymi ustaleniami praktyki niepedagogiczne, które powinniście byli odbyć po 4 semestrze, zostały przeniesiony na miesiąc LUTY 2021 r.

Na stronie: http://www.wh.uz.zgora.pl/index.php/studia-i-studenci/praktyki/praktyki-zawodowe znajdziecie Państwo PROCEDURĘ ODBYCIA PRAKTYK oraz uaktualnione formularze. Proszę się zapoznać z dokumentami i zacząć szukać miejsca do odbycia praktyk zgodnie z 'Ramowym programem' i 'Instrukcją praktyki' obowiązującą na Państwa specjalności.

Praktyka powinna odbyć się w formie ciągłej w wymiarze 90 godzin.

Ważną kwestią jest fakt, że choć w tym roku praktyki mogą być odbywane również w trybie zdalnym, to wszystkie dokumenty powinny być ORYGINALNIE PODPISANE i dostarczone w formie papierowej (osobiście lub drogą pocztową) - proszę mieć to na uwadze i odpowiednio rozplanować czas w celu załatwienia formalności.

PROCEDURA ODBYCIA PRAKTYK powinna być dla Państwa czytelna, ale w razie wątpliwości proszę o kontakt w formie mailowej (a.lazar@in.uz.zgora.pl) lub za pomocą platformy Google Meet. Na dniach utworzę dwa spotkania (najprawdopodobniej będzie to: 09.11.2020, godz. 18.00-19.30 oraz 13.11.2020, godz. 13.15-14.45) i zostaniecie Państwo na nie zaproszeni.

Pozdrawiam,
dr Agnieszka Łazar
Wydziałowy Koordynator Praktyk Zawodowych na WH