Wydział Humanistyczny

Roz. Textu

Aktualności

Trargi Pracy 2023

Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na XVIII edycję Targów Pracy organizowanych 22 marca 2023 roku przy ul. Prof. Szafrana 4 w Zielonej Górze,  w godz. od 10.00 do 13.30.

To najlepsza okazja, żeby w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć lub sprawdzić dokumenty aplikacyjne, czy też otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy wystawiające się na targach.

Dla studentów i absolwentów uczestnictwo w targach to  doskonała okazja na znalezienie wymarzonej pracy, określenia swojej drogi zawodowej na najbliższe lata czy zdobycia rozeznania w rynku pracy. Dla przedsiębiorców to możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów czy praktykantów oraz trwałego zaistnienia w świadomości akademickiej jako pracodawca.  
Serdecznie zapraszamy stronę www.bk.uz.zgora.pl (hyperlink: http://www.bk.uz.zgora.pl/index.php?targi-pracy-2023) gdzie znaleźć można pełną listę wystawców i wszystkie informacje związane z naszymi targami.